kategoria: Na Sygnale
31 styczeń 2023

Zaginiony 50-latek odnaleziony

Poszukiwany przez janowskich policjantów 50-letni mieszkaniec gminy Janów Lubelski został odnaleziony. Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny przyjął wczoraj przed południem dyżurny janowskiej komendy. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Chwilę później policjanci odnaleźli mężczyznę na jednej z ulic w Janowie Lubelskim. Mężczyzna był cały i zdrowy.
REKLAMA

Wczoraj przed południem dyżurny janowskiej komendy przyjął zgłoszenie o zaginięciu 50-letniego mężczyzny. Informacje przekazała siostra. Z jej relacji wynikało, że wyszedł on z domu nie mówiąc dokąd idzie. Natychmiast dyżurny przekazał informację o zgłoszeniu, patrolom. Po chwili policjanci odnaleźli mężczyznę na jednej z ulic w Janowie Lubelskim. Mężczyzna był cały i zdrowy.

aspirant sztabowy Fasutyna Łazur

pogoda Janów Lubelski

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Janowie

2024-12-14 17:00